Majstorske radionice

Predstavljaju individualnu nastavu uz pasivno praćenje i odvijaće se u prostorijama muzičkih škola Stanković i Vučković kao i u prostorijama Kombank dvorane u sklopu dnevnih aktivnosti u toku pre i popodneva, istovremeno u više učionica, za sve aktivne i pasivne polaznike festivala. Izaberite od 3 do 6 individualna časa u trajanju od po 40 minuta:

  1. Kostas Kociolis

    Grčka
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  2. Hubert Kepel

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  3. Bendžamin Verderi

    SAD
    Ukupan broj časova: 6

    POPUNJENO
  4. Miroslav Tadić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  5. Rafaela Smits

    Belgija
    Ukupan broj časova: 9

    POPUNJENO
  6. Tomas Miler Pering

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  7. Artyom Dervoed

    Rusija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  8. Đampaolo Bandini

    Italija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  9. Goran Krivokapić

    Crna Gora
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  10. Thomas Offermann

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 9

    POPUNJENO
  11. Marco Tamayo

    Austrija
    Ukupan broj časova: 9

    POPUNJENO
  12. Anabel Montesinos

    Španija
    Ukupan broj časova: 9

    POPUNJENO
  13. Jeseok Bang

    Koreja
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 7
  14. Dževdet Sahatdžija

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 5
  15. Srđan Tošić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  16. Michaelangelo Niarchos

    Grčka
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 4
  17. Jožef Eotvoš

    Mađarska
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 5
  18. Vojin Kocić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  19. Ema Kapor

    Srbija
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 3
  20. Aleksander Svete

    Austrija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  21. Maroje Brčić

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 6
  22. Zoran Krajišnik

    Srbija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  23. Đovani Seneka

    Italija
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 5
  24. Predrag Stanković

    Bosna i Hercegovina
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 1
  25. Darko Karajić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 7
  26. Martin Madrigal Guzman

    Meksiko
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 3
  27. David Pavlovits

    Mađarska
    Ukupan broj časova: 4

    Broj slobodnih časova: 4
  28. Miloš Janjić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 16

    Broj slobodnih časova: 6
  29. Ante Radnić

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 4

    Broj slobodnih časova: 4
  30. Liviu Georgesku

    Rumunija
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 5
  31. Nenad Kondić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 4

    Broj slobodnih časova: 4
  32. Miloš Slobodnik

    Slovačka
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 6
  33. Jorgos Nusis

    Grčka
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 4
  34. Krzystof Pelech

    Poljska
    Ukupan broj časova: 10

    Broj slobodnih časova: 7
  35. Tal Harvic

    Izrael
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 7
  36. Darko Bageski

    Makedonija
    Ukupan broj časova: 7

    POPUNJENO
  37. Bojan Ivanovski

    Srbija
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 4
  38. Radka Krajčova

    Slovačka
    Ukupan broj časova: 4

    Broj slobodnih časova: 4
  39. Martin Krajčo

    Slovačka
    Ukupan broj časova: 4

    Broj slobodnih časova: 3
  40. Ognjen Grčak

    Srbija
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 4
  41. Slobodan Milivojević

    Srbija
    Ukupan broj časova: 7

    Broj slobodnih časova: 5
  42. Nemanja Ostojić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO