Majstorske radionice

MAJSTORSKE RADIONICE predstavljaju individualnu nastavu uz pasivno praćenje i odvijaće se u prostorijama Kinoteke, privatne Srednje škole Dositej i u prostorijama Doma omladine u sklopu dnevnih aktivnosti u toku pre i popodneva, istovremeno u više učionica, za sve aktivne i pasivne učenike.

Ukupan fond časova za vreme trajanja festivala je 300. To znači da je broj kandidata za individualne časove limitiran na 100, s obzirom na predviđena tri časa u trajanju od po 40 minuta za svakog kandidata. Prijavljivanje počinje 5. decembra 2016. i prvih 100 kandidata sa plaćenom rezervacijom (50e) će imati obezbeđena tri individualna časa, bez obzira na uzrast, uspeh, školu ili zemlju odakle dolaze. U prijavi kandidat navodi imena šest profesora kod kojih bi želeo da ima čas, a festivalska komisija po stepenu zauzetosti profesora određuje tri profesora za tri individualna časa i pravi raspored časova sa kojim je kandidat saglasan.

  1. Hong Tee

    Malezija
    Ukupan broj časova: 9

    POPUNJENO
  2. Julia Malischnig

    Austrija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 1
  3. Stephen Mattingly

    Sjedinjene Američke Države
    Ukupan broj časova: 15

    POPUNJENO
  4. Roberto Aussel

    Argentina
    Ukupan broj časova: 15

    POPUNJENO
  5. Sanel Redžić

    Bosna & Hercegovina
    Ukupan broj časova: 5

    Broj slobodnih časova: 1
  6. Srđan Bulat

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 5

    POPUNJENO
  7. Mak Grgić

    Slovenija
    Ukupan broj časova: 5

    POPUNJENO
  8. Nemanja Ostojić

    Srbija / SAD
    Ukupan broj časova: 5

    POPUNJENO
  9. Darko Bageski

    Makedonia
    Ukupan broj časova: 5

    POPUNJENO
  10. Radoš Malidžan

    Crna Gora
    Ukupan broj časova: 5

    POPUNJENO
  11. Costas Cotsiolis

    Grčka
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 1
  12. Thomas Offermann

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 14

    POPUNJENO
  13. Xhevdet Sahatxhija

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  14. Vera Ogrizović

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  15. Srđan Tošić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  16. Aleksandar Hadži-Dorđević

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  17. Darko Karajić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 1
  18. Vojislav Ivanović

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  19. Miloš Janjić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 1
  20. Hrvoje Ton

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 1