Rezultati takmičenja 2. etape svih kategorija (III, IV, V, VI)

III KATEGORIJA, 2. ETAPA / III CATEGORY, 2ND STAGE

#

Ime i prezime

Datum rođenja

Radka Krajčova

Martin Krajčo

Jeseok Bang

David Pavlovits

Slobodan Milivojević

Rastislav Sumega

Miloš Slobodnik

Giovanni Seneca

Tal Hurwitz

Ognjen Grčak

TOTAL

1

Armin Smajić

16. 09. 2005.

95

95

100

95

93

96

96

80

94

92

94,5

2

Vuk Vukajlović

07. 04. 2005.

90

88

75

94

95

78

92

95

95

96

90,88

3

Igor Basta

01. 05. 2004.

89

88

75

93

92

85

91

90

92

93

90

4

Relja Jakovljević

09. 02. 2005.

84

83

75

89

92

88

88

88

93

84

87

5

Stefan Stanimirović

18. 11. 2005.

85

86

70

80

82

82

80

85

91

82

82,75

6

Sofija Sviderski

24. 03. 2005.

76

72

70

82

80

76

75

86

89

75

77,75

 

IV KATEGORIJA, 2. ETAPA / IV CATEGORY, 2ND STAGE

#

Ime i prezime

Datum rođenja

Radka Krajčova

Martin Krajčo

Jeseok Bang

David Pavlovits

Slobodan Milivojević

Rastislav Sumega

Miloš Slobodnik

Giovanni Seneca

Tal Hurwitz

Ognjen Grčak

TOTAL

1

Damjan Stanković

29. 01. 2003.

98

98

/

97

95

95

97

92

95

93

95,71

2

Veljko Brankovan

02. 04. 2003.

92

91

100

94

97

89

90

90

93

98

93,13

3

Matej Berlot

07. 05. 2002.

96

96

85

96

93

85

94

95

94

90

92,88

4

Leonardo Borojević

21. 03. 2003.

92

92

98

91

90

74

93

88

92

87

90,63

5

Anđela Bekrić

12. 09. 2002.

85

89

74

79

89

82

85

85

89

86

85,00

6

Ilija Kostić

21. 07. 2003.

86

85

60

83

85

70

83

80

88

75

80,88

 

V KATEGORIJA, 2. STAGE / V CATEGORY, 2ND STAGE

plasman

Ime i prezime

Datum rođenja

Thomas Müller-Pering

Artyom Dervoed

Krzysztof Pelech

Zoran Anić

Hubert Käppel

Raphaella Smits

Giampaolo Bandini

József Eötvös

Miloš Janjić

Benjamin Verdery

TOTAL

1

Aleksa Šarčević

28. 08. 2001.

90

95

85

94

75

94

92

85

90

94

90,50

2

Miloš Soćanin

05. 08. 2000.

86

89

90

87

85

84

88

92

85

91

87,63

3

Damir Blagojević

25. 10. 2000.

78

84

85

94

88

90

82

90

92

83

86,75

4

Tamara Radulović

18. 11. 2001.

77

79

90

80

84

85

88

75

81

85

82,38

5

Matija Bajić

19. 09. 2000.

81

78

80

78

82

91

83

75

82

85

81,13

6

Nikola Milosavljević

23. 05. 2001.

73

76

81

79

85

78

76

78

75

80

77,88

 

VI KATEGORIJA, 2. ETAPA / VI CATEGORY, 2ND STAGE

#

Ime i prezime

Datum rođenja

Thomas Müller-Pering

Krzysztof Pelech

Zoran Anić

Hubert Käppel

Raphaella Smits

Giampaolo Bandini

József Eötvös

Miloš Janjić

Benjamin Verdery

TOTAL

1

Igor Klokov

22. 01. 1994.

91

95

91

/

86

96

90

92

95

92,33

2

Eilon Amir

27. 10. 1994.

84

92

90

88

86

93

86

89

93

89,14

3

Oskar Strukiel Piotrowski

22. 04. 1997.

89

93

85

92

83

90

82

90

90

88,43

4

Nikola Đorđević

29. 06. 1994.

89

85

92

84

82

88

84

91

90

87,29

5

Vuk Dragićević

18. 08. 1996.

88

90

86

85

85

85

85

86

91

86,43

6

Evan Taucher 

16. 06. 1992.

78

83

75

80

80

75

80

75

92

78,71