• sreda, 13. mart 2019.

Satnica takmičenja

I KATEGORIJA, MŠ Stanković, Kneza Miloša 1a,

16.03.

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Vida Puljević

30. 05. 2008.

SERBIA

13.30-13.38

2

Jiles Tracz

30. 04 .2008.

SERBIA / USA

13.46-13.54

3

Dušan Rajić

06. 04. 2008.

SERBIA

13.54-14.02

4

Vuk Milenković

25. 07. 2009.

SERBIA

14.02-14.10

5

Nikola Miljković

06. 07. 2008.

SERBIA

14.10-14.18

6

Relja Stojanović

26. 07. 2008.

SERBIA

14.18-14.26

BREAK 14 min

7

Ginsca Nistea Nichita

23. 01. 2008.

ROMANIA

14.40-14.48

8

Darija Vučetić

18. 04. 2008.

SERBIA

14.48-14.56

9

Samuel Solomon

07. 01. 2009.

BULGARIA

14.56-15.04

10

Luka Štriga

12. 04. 2008.

SERBIA

15.04-15.12

11

Petru Damian

27. 10. 2009.

ROMANIA

15.12-15.20

12

Vuk Milenković

25. 07. 2009.

SERBIA

15.20-15.28

 

Ginsca Nistea Nichita

23. 01. 2008.

ROMANIA

 

 

II KATEGORIJA, MŠ Stanković, Kneza Miloša 1a, 16.03.

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Uroš Jaćević

15. 03. 2006.

SERBIA

9.00-9.10

2

Marko Simić

25. 07. 2006.

SERBIA

9.10-9.20

3

Mateja Vujić

29. 10. 2006.

SERBIA

9.20-9.30

4

Stefan Pandžić

19. 05. 2006.

BIH

9.30-9.40

5

Luka Vidović

12. 07. 2006.

BIH

9.40-9.50

BREAK 15 MIN

6

Jana Ćosić

06. 09. 2006.

SERBIA

10.05-10.15

7

Ginsca Nistea Nichita

23. 01. 2008.

ROMANIA

10.15-10.25

8

Nikolina Mirković

16.05.2006.

SERBIA

10.25-10.35

9

Strahinja Đorđević

17. 03. 2006.

SERBIA

10.35-10.45

10

Kristina Miljenović

 

03. 12. 2006.

MNE

10.45-10.55

BREAK 15 MIN

11

Matija Stojanović

12. 02. 2007.

SERBIA

11.10-11.20

12

Miloš Vukajlović

25. 09. 2007.

SERBIA

11.20-11.30

13

Barbara Bede

12. 06. 2007.

SERBIA

11.30-11.40

14

Boris Milojević

02. 03. 2006.

SERBIA

11.40-11.50

15

Olivera Ognjenović

11. 03. 2006.

SERBIA

11.50-12.00

 

III KATEGORIJA, 1. etapa

Ruski dom (mala sala)

Kraljice Natalije 33

15.03.2019.

III CATEGORY, 1. stage

Ruski dom (small hall)

Kraljice Natalije St. 33

15.03.2019.

 

 

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Barkan Canboolat

19. 02. 2004.

TURKEY

15:00-15:12

2

Milica Lukić

04. 03. 2004.

SERBIA

15:12-15:24

3

Tadija Petrović

22. 06. 2004.

SERBIA

15:24-15:36

4

Relja Jakovljević

09. 02. 2005.

SERBIA

15:36-15:48

5

Vuk Vukajlović

07. 04. 2005.

SERBIA

15:48-16:00

6

Sofija Sviderski

24. 03. 2005.

SERBIA

16:00-16:12

BREAK 15min

7

Armin Smajlić

16. 09. 2005.

BIH

16:27-16:39

8

Anđela Mišić

29. 06. 2004.

SERBIA

16:39-16:51

9

Stefan Stanimirović

18. 11. 2005.

SERBIA

16:51-17:03

10

Igor Basta

01. 05. 2004.

SERBIA

17:03-17:15

11

Sergej Misić

02. 06. 2004.

SERBIA

17:15-17:27

           

 

IV KATEGORIJA, 1. etapa

Ruski dom (mala sala)

Kraljice Natalije 33

15.03.2019.

IV CATEGORY, 1. stage

Ruski dom (small hall)

Kraljice Natalije St. 33

15.03.2019.

 

 

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Paula Ćurić

25. 01. 2003.

CROATIA

10:00-10:14

2

Nemanja Milošević

30. 05. 2003.

SERBIA

10:14-10:28

3

Matej Berlot

07. 05. 2002.

SLOVENIA

10:28-10:42

4

Balint Baranji

12. 03. 2003.

SERBIA

10:42-10:56

BREAK 15 MIN

5

Muller Erwin Andreas

23.03.2003.

ROMANIA

11:11-11:25

6

Ilija Kostić

21. 07. 2003.

SERBIA

11:25-11:39

7

Damjan Stanković

29. 01. 2003.

SERBIA

11:39-11:53

8

Veljko Brankovan

02. 04. 2003.

SERBIA

11:53-12:07

BREAK 15 MIN

9

Marko Lazović

10. 08. 2003.

MNE

12:22-12:36

10

Leonardo Borojević

21. 03. 2003.

SERBIA

12:36-12:50

11

Vedran Galičić

21. 09. 2002.

MNE

13:04-13:28

12

Anđela Bekrić

12. 09. 2002.

SERBIA

13:28-13:42

           

 

 

V KATEGORIJA, 1. etapa

Kombank Dvorana (Sala 6)

Trg Nikole Pašića

15.03.2019.

V CATEGORY, 1. stage

Kombank Dvorana (Hall 6)

Nikola Pašić Sq.

15.03.2019.

 

 

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Katarina Zlatković

29. 08. 2001.

SERBIA

10.00-10.15

2

Aleksa Šarčević

28. 08. 2001.

SERBIA

10.15-10.30

3

David Božović

02. 07. 2001

MNE

10.30-10.45

4

Uroš Božilović

15. 09. 2000.

SERBIA

10.45-11.00

BREAK 15 MIN

5

Miloš Soćanin

05. 08. 2000.

SERBIA

11.15-11.30

6

MIlun Šunjevarić

01. 12. 2001.

SERBIA

11.30-11.45

7

Matija Bajić

19. 09. 2000.

SERBIA

11.45-12.00

8

Tina Stanković

07. 11. 2001.

SERBIA

12.00-12.15

BREAK 15 MIN

9

Nikola Milosavljević

23. 05. 2001.

SERBIA

12.35-12.45

10

Tamara Radulović

18. 11. 2001.

SERBIA

12.45-13.00

11

Damir Blagojević

25. 10. 2000.

SERBIA

13.00-13.15

           

 

 

 

 

VI KATEGORIJA, 1. etapa

MŠ Vučković

Kondina 6

15.03.2019.

VI CATEGORY, 1. stage

Music school ‘Vučković’

Kondina St. 6

15.03.2019.

 

 

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Datum rođenja/

Date of birth

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

1

Ilija Tošić

20. 05. 1992.

GERMANY

9.00-9.18

2

Emanuele Addis

02. 08. 1996.

ITALY

9.18-9.36

3

Igor Klokov

22. 01. 1994.

GERMANY

9.36-9.54

4

Ahsen Mehović

16. 07. 1994.

AUSTRIA

9.54-10.12

BREAK 15 MIN

5

Eilon Amir

27. 10. 1994.

ISREAL

10.27-10.45

6

Luka Lovreković

29. 10. 1995.

CROATIA

10.45-11.03

7

Dimitrije Ninković

26. 06. 1998.

SERBIA

11.03-11.21

8

Marija Rašić

15. 01. 1998.

SERBIA

11.21-11.39

BREAK 15 MIN

9

Viktor Nađ

25. 07. 1999.

SERBIA

11.54-12.12

10

Evan Taucher

16. 06. 1992.

USA

12.12-12.30

11

Miloš Vuković

23. 08. 1996.

SERBIA

12.30-12.48

12

Nikola Jelačić

02. 03. 1998.

SERBIA

12.48-13.06

LUNCH BREAK

13

Grygorii Koval

16. 11. 1991.

SWITZERLAND

14.30-14.48

14

Anthony Ilenio Lauber

26.07.1993.

SWITZERLAND

14.48-15.06

15

Oskar Strukiel Piotrowski

22. 04. 1997.

POLAND

15.06-15.24

16

Nikola Đorđević

29. 06. 1994.

SERBIA

15.24-15.42

BREAK 15 MIN

17

Marko Sarić

18. 11. 1992.

SERBIA

15.57-16.15

18

David Štrbac

04. 05. 1998.

SERBIA

16.15-16.33

19

Emil H. Efendić

08. 10. 1999.

BiH

16.33-16.51

20

Andrej Bojović

09. 05. 1995.

SERBIA

16.51-17.09

BREAK 15 MIN

21

Dušan Prole

21. 09. 1993.

SERBIA

17.24-17.42

22

Silvio Bilić

11. 12. 1998.

CROATIA

17.42-18.00

23

Veljko Torbica

30. 09. 1989.

SERBIA

18.00-18.18

24

Vuk Dragićević

18. 08. 1996.

SERBIA

18.18-18.36

BREAK 15 MIN

25

Zahra Ghiasi Noei

11. 09. 1990.

IRAN

18.51-19.09

26

Dominik Carević

03. 02. 1998.

CROATIA

19.09-19.27

27

Mohit Dubey

16. 09. 1996.

USA

19.27-19.45

           

GITARA U KAMERNOJ MUZICI, MŠ Vučković, 16.03.2019.

 

#

Ime i prezime /

Name and surname

Kategorija / Category

Država / Country

Vreme nastupa / Performance time

I CATEGORY

1

Eva Dušak (03.2008), Zala Kaučič (11.2007), Pina Polona Lukman (04.2009), Tina Trobiš (04.2004), Rene Brglez (06.2008)

I

SLOVENIA

10.00-10.10

II CATEGORY

1

Ema Brglez (04.10.2000), Maša Šon Neuholt (22.12.2001)

SLOVENIA

II

10.20-10.35

2

Neža Četina(03.01.2001),  Martin Mutec (12.02.2004)

SLOVENIA

II

10.35-10.50

3

Jelisaveta Zorić (05.09.2001), Vladeta Marinkov (13.01.2002), Andrija Sekulić (28.08.2001)

SERBIA

II

10.50-11.05

4

Anđela Bekrić  (12.09.2002), Milica Mihaljčić (10.09.2003)

SERBIA

II

11.05-11.20

5

Maša Šon Neuholt (22.12.2001), Neža Četina(03.01.2001), Martin Mutec (12.02.2004), Ema Brglez (04.10.2000)

SLOVENIA

II

11.20-11.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III CATEGORY

1

Eszter Szeghy (23. 11. 1996) i Renáta Szűcs (27. 03. 1996)

HUNGARY

III

11.50-12.10

2

Ahsen Mehović (16.07.1994), Katarina Marić (30.12.1994), Andrej Bojović (09.05.1995)

AUSTRIA, SERBIA, BiH

III

12.10-12.30

3

Kvartet gitara FU Niš

Miloš Vuković (23. 08. 1996.)

Stefan Milenković (15. 12. 1996.)

Pavle Žarkić (20. 10. 1998.)

Stefan Dejanović (18. 05. 1997.)

 

SERBIA

III

12.30-12.50

4

Nikola Đorđević (29. 06. 1994) i Marijana Davinić

SERBIA

III

12.50-13.10

5

Neža Četina(03.01.2001),  Ema Brglez (04.10.2000), Polon Pascal Trobiš (01.05.1999), Tina Brglez (02.04.2004)

SLOVENIA

III

13.10-13.30

IV CATEGORY

1

Musica Alegria

SLOVENIA

IV

13.45-14.05