Majstorske radionice i takmičenja (lokacije i satnica)

13.3.2019. SREDA  WEDNESDAY

KOMBANK DVORANA

PREPODNE / AM

Classroom

6

2

3

4

5

Professor

HUBERT KÄPEL

COSTAS COTSIOLIS

THOMAS OFFERMANN

THOMAS MÜLLER-PERING

ARTYOM DERVOED


POPODNE / PM

Classroom

6

2

3

4

5

Professor

HUBERT KÄPEL

COSTAS COTSIOLIS

BENJAMIN VERDERY

THOMAS MÜLLER-PERING

ARTYOM DERVOED

 

MŠ VUČKOVIĆ, KONDINA 6

PREPODNE / AM

Classroom

CONCERT HALL

19

18

21

8

9

22

Professor

GIAMPAOLO BANDINI

GORAN KRIVOKAPIĆ

JESEOK BANG

ZORAN KRAJIŠNIK

DARKO KARAJIĆ

NEMANJA OSTOJIĆ

EMA KAPOR


POPODNE / PM

Classroom

CONCERT HALL

19

18

21

8

9

22

Professor

MIROSLAV TADIĆ

 

 

ZORAN KRAJIŠNIK

DARKO KARAJIĆ

BOJAN IVANOVSKI

EMA KAPOR

 

 

MŠ STANKOVIĆ, DEČANSKA 6

PREPODNE / AM

Classroom

16

2

15

12

4

Professor

SRĐAN TOŠIĆ

MAROJE BRČIĆ

MILOŠ JANJIĆ

VOJIN KOCIĆ

RASTISLAV SUMEGA


POPODNE / PM

Classroom

16

2

15

12

4

Professor

SRĐAN TOŠIĆ

 

DARKO BAGESKI

OGNJEN GRČAK

SLOBODAN MILIVOJEVIĆ

 

 

 

14.3.2019. ČETVRTAK  THURSDAY

KOMBANK DVORANA

PREPODNE / AM

Classroom

6

2

3

4

5

Professor

RAPHAELLA SMITS

HUBERT KÄPEL

COSTAS COTSIOLIS

GIAMPAOLO BANDINI

MARTIN MADRIGAL


POPODNE / PM

Classroom

6

2

3

4

5

Professor

RAPHAELLA SMITS

HUBERT KÄPEL

BENJAMIN VERDERY

MIROSLAV TADIĆ

THOMAS OFFERMANN

 

MŠ VUČKOVIĆ, KONDINA 6

PREPODNE / AM

Classroom

CONCERT HALL

19

18

21

8

9

22

Professor

MARCO TAMAYO

ANABEL MONTESINOS

JESEOK BANG

ALEXANDER SWETE

MAROJE BRČIĆ

NEMANJA OSTOJIĆ

VOJIN KOCIĆ


POPODNE / PM

Classroom

CONCERT HALL

19

18

21

8

9

22

Professor

MARCO TAMAYO

ANABEL MONTESINOS

GIAMPAOLO BANDINI

MICHELANGELO NIARCHOS

ZORAN KRAJIŠNIK

JOZSEF EOTVOS

 

 

 

 

MŠ STANKOVIĆ, DEČANSKA 6

PREPODNE / AM

Classroom

16

1

2

15

12

4

Professor

GORAN KRIVOKAPIĆ

SRĐAN TOŠIĆ

TAL HURWITZ

DARKO KARAJIĆ

MILOŠ JANJIĆ

NEMANJA OSTOJIĆ


POPODNE / PM

Classroom

16

1

2

15

12

4

Professor

 

SRĐAN TOŠIĆ

TAL HURWITZ

PREDRAG STANKOVIĆ

 

 

 

 

15.3.2019. PETAK  FRIDAY

ALEXANDER SWETE, KOMBANK DVORANA (SALA 2)

10:00-13:20

 

15.3.2019. PETAK  FRIDAY

TAKMIČENJE / COMPETITION (1.ETAPA / 1ST STAGE)

RUSKI DOM (GALERIJA) / RUSSIAN HOUSE (SMALL HALL), KRALJICE NATALIJE 33

IV KAT – 10:00-14:00

III KAT – 15:00-18:00

 

KOMBANK DVORANA (SALA 6 / HALL 6), TRG NIKOLE PAŠIĆA

V KAT – 10:00-13:30

 

MŠ VUČKOVIĆ / MUSIC SCHOOL ’VUČKOVIĆ’, KONDINA 6

VI KAT – 9:00-20:30

 

 

16.3.2019. SUBOTA  SATURDAY

MŠ STANKOVIĆ / MUSIC SCHOOL ’STANKOVIĆ’, KNEZA MILOŠA 1A

II KAT – 9:00-12:00

I KAT – 13:30-15:30

 

RUSKI DOM (GALERIJA) / RUSSIAN HOUSE (SMALL HALL), KRALJICE NATALIJE 33

IV KAT, 2. ETAPA / 2ND STAGE – 10:00-11:45

III KAT, 2. ETAPA / 2ND STAGE – 12:30-14:00

 

RUSKI DOM (VELIKA SALA) / RUSSIAN HOUSE (MAIN HALL), KRALJICE NATALIJE 33

V KAT, 2. ETAPA / 2ND STAGE – 10:00-12:45

VI KAT, 2. ETAPA / 2ND STAGE – 14:00-17:15

 

 

 

16.3.2019. SUBOTA  SATURDAY

 

MŠ VUČKOVIĆ / MUSIC SCHOOL ’VUČKOVIĆ’, KONDINA 6

KAMERNA MUZIKA / CHAMBER MUSIC

I KAT – 10:00-10:10

II KAT – 10:20-11:35

III KAT – 11:50-13:30

IV KAT (ORCHESTRA) – 13:45-14:05

 

 

17.3.2019. NEDELJA  SUNDAY

KOMBANK DVORANA

PREPODNE / AM

Classroom

6

2

3

Professor

COSTAS COTSIOLIS

THOMAS MÜLLER-PERING

ARTYOM DERVOED

 

POPODNE / PM

MIROSLAV TADIĆ – SOBA 6 / CLASSROOM 6

13:00-15:00

 

MŠ VUČKOVIĆ, KONDINA 6

PREPODNE / AM

Classroom

CONCERT HALL

19

18

21

8

9

22

Professor

GIOVANNI SENECA

PREDRAG STANKOVIĆ

DARKO BAGESKI

MARTIN KRAJČO

JOZSEF EOTVOS

MILOŠ JANJIĆ

SLOBODAN MILIVOJEVIĆ