Majstorske radionice

Predstavljaju individualnu nastavu uz pasivno praćenje i odvijaće se u prostorijama muzičkih škola Stanković i Vučković, u sklopu dnevnih aktivnosti u toku prepodneva i popodneva, istovremeno u više učionica, za sve aktivne i pasivne polaznike festivala. Izaberite od 3 do 6 individualna časa u trajanju od po 40 minuta:

  1. Kostas Kociolis

    Grčka
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 14
  2. Hoakin Klerč

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 1
  3. Ištvan Remer

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  4. Goran Listeš

    Hrvatska
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 4
  5. Vera Ogrizović

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 15
  6. Rafael Agire

    Španija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  7. Marko Tamajo

    Austrija
    Ukupan broj časova: 12

    POPUNJENO
  8. David Martines

    Španija
    Ukupan broj časova: 12

    Broj slobodnih časova: 4
  9. Srđan Tošić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    POPUNJENO
  10. Tomas Oferman

    Nemačka
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 13
  11. Fransisko Morais Franko

    Portugal
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 7
  12. Pedro Rufino

    Portugal
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 8
  13. Žorže Pires

    Portugal
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 9
  14. Miloš Janjić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 15

    Broj slobodnih časova: 2
  15. Niklas Johansen

    Danska
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 9
  16. Igor Klokov

    Rusija
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 9
  17. Aleksandar Hadži-Đorđević

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 13
  18. Darko Bageski

    Makedonija
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 8
  19. Stolina Dobreva

    Bugarska
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 6
  20. Zoran Krajišnik

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 17
  21. Darko Karajić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 18

    Broj slobodnih časova: 16
  22. Milan Dereta

    Srbija
    Ukupan broj časova: 3

    Broj slobodnih časova: 2
  23. Milkica Ponjavić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 6

    Broj slobodnih časova: 1
  24. Mladen Ničić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 3

    Broj slobodnih časova: 3
  25. Nenad Kondić

    Srbija
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 7
  26. Đani Šehu

    Bosna i Hercegovina
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 8
  27. Erhan Mujka

    Albanija
    Ukupan broj časova: 3

    Broj slobodnih časova: 3
  28. Oman Kaminski

    Meksiko
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 2
  29. Slobodan Milivojević

    Srbija
    Ukupan broj časova: 9

    Broj slobodnih časova: 8